Împreună salvăm viețile copilașilor bolnavi

Ajutăm copiii care au nevoie de tratamente scumpe să beneficieze de ele în cel mai scurt timp posibil. Lista copiilor grav bolnavi care au nevoie de foarte mulți bani pentru a lupta cu boala este lungă, iar noi dorim să strângem fonduri pentru toți copiii care ne cer ajutorul. Asociația Noel a fost creată în 2019 și a strâns fonduri pentru Noel, Alessia, Ayan, Ștefan și Miruna, Samuel, Giulia, Daria, Sofia, Andrei etc. În total, cu ajutorul oamenilor și companiilor care ne susțin, s-au achiziționat tratamente și aparaturi medicale în valoare de peste 9 milioane de dolari. Lupta contra banilor continuă. Este nedrept ca viața unui copilaș să depindă de o sumă mare de bani, niciun copil nu ar trebui să treacă prin astfel de suferințe. Asociația Noel organizează strângeri de fonduri pentru copiii care au nevoie de foarte mulți bani pentru tratamente. Împreună vom reuși să îi ajutăm chiar și pe cei cărora nimeni nu le dă vreo șansă.

Strângerea sumelor de bani necesare pentru tratamentele copiilor bolnavi care ne cer ajutorul.

Împreună salvăm viețile copilașilor bolnavi

Promovare campanie în mediul online: grup Facebook, pagini Facebook, pagini Instagram. Mesaj: Înot și salvez o viață de copil!

Marieta Murg

Alături de copilașii care au nevoie de o minune! Împreună reușim!

Baghiu Simina

Luptăm împreună pentru copilașii bolnavi. ❤️

Maura

Adriana

Copiii merită tot ajutorul din lume

DOCA RENATA

Vreu sa o ajut pe Antonio

Simina Baghiu

Împreună salvăm vieți! Împreună reușim sa readucem zâmbete pe chipul acestor copilași.

Valentin

Laura

Donatie

Diana Criste

Vreau sa-I ajut pe acesti micuți sa înainteze în lupta lor contra banilor!

Mariana Talos

Viata lor atârnă de speranța că vor ajunge la tratament. Îmi doresc sa le ofer aceasta șansă, de aceea ma altur și va cer ajutorul și vouă! Împreună reușim!

ANDREEA MARC

Anca Varga

Împreună încercăm să ajutăm cât mai mulți copilași sa ajungă la tratamentele necesare.

Laura Lazar

Vreau sa ajut!

Mirela Neculea

Sa ajut copilașii

Georgiana Firescu

Să îi ajut pe copiii bolnavi

Molnar Dora

Asociația Noel ajută copiii care au nevoie de tratamente scumpe să beneficieze de ele in cel mai scurt timp posibil. Asociația a fost creat în 2019 și a strâns fonduri pentru Noel, Alessia, Ayan, Ștefan și Miruna, Samuel, Luca, Daria, Sofia, Andrei și mulți alți copii. In total, cu ajutorul acestui grup, s-au achizitionat tratamente si aparaturi medicale in valoare de peste 9 milioane de dolari.

1 Nidec Oradea 2 414 Lei
2 Anonim Anonim 500 Lei